A3
Запит комерційної пропозиції
Залиште свої контактні дані і ми надішлемо комерційну пропозицію Вам на email!
Характеристика A3
А3 відрізняється від аналогів довершеністю конструкцій, їх надійністю, а також наявністю зворотного зв’язку з пацієнтом. Вона виконує безліч функцій і працює в режимі реального часу. На тренажері можуть займатися навіть ті пацієнти, рухові можливості яких істотно обмежені.
Поєднання програмного забезпечення (ПЗ), роботизованих керованих ортезів і системи безпечної
підтримки тіла у вигляді тренажера А3 – це остання розробка, вдосконалює локомоторную терапію. Її ефективність підтверджена безліччю досліджень і досвідом пацієнтів.
Особливості системи A3:
- Складається з системи роботизованих ортезів (фіксують і направляють кінцівки), пристроїв для підтримки маси тіла (частково розвантажує хребет і полегшує тренування), реабілітаційної доріжки і програмного забезпечення.
- Всі елементи комплексу синхронізовані між собою, що гарантує злагоджену роботу механізмів і повну безпеку занять.
Показання до застосування
А3 потрібна для відновлення навичок ходи, формування фізіологічного малюнка ходи, поліпшення мобільності пацієнтів. Такі потреби можуть з’явитися в результаті перенесеного інсульту, пошкоджень спинного та головного мозку, після хірургічних операцій, на тлі розсіяного склерозу та
інших неврологічних порушень.
Тренажер має систему кріплень, що швидко налаштовується, та дозволяє фіксувати тіло пацієнта
протягом 5-7 хв. Наявність зворотного зв’язку і розширених можливостей ПЗ надають повноцінний
контроль тренувань і мотивують хворого. Апарат відновлює саме той варіант ходи і рухів, які характерні для конкретної людини. За допомогою оціночних і звітних функцій можна контролювати стан хворого під час заняття, підбирати програму тренувань, оцінювати і демонструвати прогрес.
ПЗ контролює кут ходи, кут положення суглобів, швидкість пересування, час проведення тренування, забезпечуючи стабільність зайнятості та сталість заданих параметрів. Це сприяє формуванню і закріпленню малюнка ходи, прискореному відновленню навичок.
Рух кожного суглоба забезпечують якісні роботизовані двигуни, які вбудовані в ортези. Сила
взаємодії пацієнта і тренажера контролюється датчиками сили, розташованими на рівні суглобів.
Синхронізація приводів ортезів і доріжки, забезпечує повну відповідність швидкості руху всіх механізмів. Це запорука безпеки тренувань для людей з обмеженими можливостями.
Система підтримки тіла – це спеціальні ремені для таза. Їх довжина і ширина обхвату просто регулюється. Підтримка «розвантажує» хребет і кінцівки хворого. Пацієнти на інвалідному візку доставляються на тренажер по рампі, що полегшує процес закріплення і підготовки до тренування, а також економить час.
Напрямок руху ніг хворого забезпечують ортези. Вони працюють під контролем ПЗ, для формування індивідуального і фізіологічного малюнка ходи.
ПЗ забезпечує зворотний зв’язок з пацієнтом, контролює особливості тренувального процесу. Для поліпшення мотивації і активізації хворого використовується віртуальне середовище пересування. ПЗ має аналітичні та оціночні інструменти, для постійного контролю тренувального процесу.
Система локомоторною терапії оснащена такими аналітичними системами:
- Оцінка ходи – базується на відомостях від датчиків сили суглобів, оцінює витривалість пацієнта за даними, зібраними за кілька послідовних тренувань.
- Оцінка ригідності суглобів – вимірює механічну ригідність суглобів, під час ходи по малюнку.
- Оцінка сили – аналізує ізометричну силу в статичному положенні для якісної оцінки стану хворого.
- Оцінка обсягу рухів –вимірює об’єм рухів хворого в активному стані і без підтримки двигунів.